Esu juvelyras, Dainius Stončius, kuriantis ir gaminantis papuošalus taikant tradicines auksakalystės technikas ir, žinoma, nuolat ieškantis naujų išpildymo būdų. Gaminu kombinuotus vestuvinius žiedus su briliantais, įvairius papuošalus su brangakmeniais, taip pat užsiimu jų taisymu bei konsultuoju įvairiais juvelyrikos klausimais.

Šioje srityje esu jau beveik trisdešimt metų. Minimalizmas, kruopštumas, preciziškumas ir tikslumas- šių dalykų vertinimas gyvenime atvedė į juvelyriką.

Mano juvelyrinių dirbinių kelias prasidėjo "Vilnies" buitinio aptarnavimo kombinato padalinyje "Kulių vartai". Tuomet buvau pats jauniausias juvelyras Klaipėdoje.

Įgavęs patirties dirbau juvelyru papuošalų salone "Auksinė lyra", vėliau- "Aukso amžius" ir galiausiai tapęs nepriklausomu meistru, sukūriau Dainiaus Stončiaus papuošalų gamybos įmonę bei tapau juvelyrinės parduotuvės "Briliantas" bendrasavininku. Kelerius metus ugdžiau meistriškumą salone "Aukso kalvė". Dabar tęsiu savo darbus prieš kelis metus įkurtuose juvelyrikos namuose "Doras".

Žmonės puošiasi nuo seniausių laikų, o mano grožio pajauta be galo didelė. Iš tiesų juvelyrika man- tai gyvenimo būdas, todėl kurdamas papuošalą, visada  atsižvelgiu į būdą bei norus, o mano mūzos- meilė, vaikai ir jūra padeda išpildyti darbus kiek įmanoma tobuliau.